+421 948 268 781    ephemeral@ephemeral.sk

ubytovanie

Naše dva apartmány Stella a Mia nájdete v tichej ulici Baštová 8 v úplnom centre historickej Bratislavy iba 1 minútu chôdze od významnej historickej pamiatky Michalská brána.
Apartmány číslo 404 sa nachádzajú na 3.poschodí v novo zrekonštruovanom štvor - poschodovom apartmánovom dome s moderným preskleným výťahom.
 

Aj napriek výnimočnej polohe v úplnom srdci Bratislavy, je dom na Baštovej ulici uchránený od hluku z okolitých reštaurácii, terás a nočných podnikov. V tejto najužšej uličke mesta Bratislavy sídlia a ponúkajú svoje služby najmä galérie, jazykové centrá a nadácie.

Vďaka unikátnej polohe našich apartmánov sú pre Vás ľahko dostupné najnavštevovanejšie historické pamiatky mesta ako je napríklad Michalská veža, Dóm sv. Martina, Primaciálny palác ako aj vychýrené reštaurácie Kogo, SaSaZu alebo Kobe Steak Grill Sushi a zábavné podniky Friends, LeClub či miesta na večerné romantické prechádzky.

Naše apartmány sa nachádzajú hneď vedľa seba a majú spoločnú vstupnú halu. Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením, kuchyňu a vlastnú terasu. Apartmány sú zariadené úplne novým nábytkom a svojim vybavením spĺňajú všetky atribúty komfortného ubytovania.

Možnosť parkovania Vášho vozidla zabezpečíme za poplatok v podzemnej garáži Opera  Bratislava City približne 500 metrov vzdialenej od apartmánového domu.

Množstvo reštaurácií a pekární v okolí ponúka chutné raňajky rôzneho druhu.

Veríme, že sa budete cítiť u nás príjemne !!!!

Team Apartments­_Bastova

     

To Top